lovelonglife.pl

Marka L&L Longlife

NASZA HISTORIA

Markę L&L powstała z pasji i miłości do życia. Działalność firmy DTS Sp. z o.o., rozpoczęłyśmy w 2016 roku, jako dwie przedsiębiorcze konsultantki i zapracowane mamy w jednym, porywające się na ambitny cel zbudowania firmy produkcyjnej od podstaw. Przeszłyśmy przez wymagający etap badań i budowania infrastruktury, by naszym klientom dawać naturalne produkty, wysokiej jakości. Bazując na własnym doświadczeniu, uznałyśmy, że to co dla nas najważniejsze, to ciekawe, pełne pasji, możliwości samorealizacji życie. Bo uwielbiamy przecież podróże, żeglarstwo, wspinaczki, zachody słońca nad wybrzeżem, taniec, yogę, książki, spotkania z przyjaciółmi, a przy tym kochamy nasze dzieci, partnerów, rodziców, chcemy osiągać sukcesy zawodowe, przekraczać granice i czerpać z życia garściami. W tym kanonie codziennych potrzeb, wielkich marzeń i aspiracji, często życia z zegarkiem w ręku, chcemy w prosty i niewymagający sposób dbać o siebie i bliskich. 

Bo, przecież, to co prawdziwe, naturalne i zdrowe, powinno być pyszne i dostępne na wyciągnięcie ręki. Dokonywanie zdrowych wyborów żywieniowych, nie ma przysparzać nam problemów, być wiedzą tajemną dla zgłębiających lektury poradników o zdrowiu. Dlatego powstała – marka, L&L LongLife, której kwintesencją jest miłość do pięknego i długiego życia. W marce, która chętnie zostanie Twoją przyjaciółką i ekspertką od zdrowych, łatwych i pysznych wyborów zamknięte zostało przekonanie, że długie życie zaczyna się od zdrowej diety. W efekcie, w przekąskach i koktajlach L&L LongLife, bazujących na liofilizowanych owocach i warzywach zamykamy 100% prozdrowotnych właściwości „suszonych mrozem” produktów z natury, dajemy Ci łatwość i prostotę zdrowego wyboru, a przy tym niesamowity smak, kolor i zapach natury.

Jeżeli cenicie sobie pełnię smaku i witamin, żywe barwy oraz donośne chrupanie spróbujcie naszych produktów tworzonych z liofilizowanych owoców i warzyw.

“Długie życie zaczyna się od zdrowej diety.”

    Mottem przyświecającym marki jest przekonanie, że długie życie zaczyna się od zdrowej diety, dlatego w naszych produktach zamykamy 100% prozdrowotnych właściwości „suszonych mrozem” produktów z natury. W liofilizowanych przekąskach i koktajlach L&L produkowanych w najwyższych standardach, dajemy Ci prostotę zdrowego wyboru, a przy tym niesamowity, bo autentyczny, smak, kolor i zapach owoców i warzyw.

    Naszą misją jest dostarczać Konsumentom najwyższej jakości, zdrowych, naturalnych, bez zbędnych składników i ulepszaczy przekąsek i koktajli, produkowanych w Polsce. Chcemy edukować, zachęcać i inspirować do zdrowego stylu życia i być marką pierwszego wyboru dla Tych, którzy chcą mieć wpływ na swoje zdrowie.

     W całym procesie przygotowania produktu i sprzedaży kładziemy nacisk na odpowiedzialność, jakość i rozwój oraz dzielenie się wiedzą. W efekcie naszym klientom dajemy produkty naturalne, zdrowe, pyszne, nie wymagające czasu i dostępne na wyciągnięcie ręki. Pomagamy w łatwy sposób dokonywać zdrowych, codziennych wyborów.

KATARZYNA MICHNO

Członek Zarządu ds. rozwoju

MONIKA KURKOWSKA

Dyrektor ds. promocji i sprzedaży

Borówka i jabłko liofilizowane

Liofilizowane przekąski

Nasze przekąski to zdrowa alternatywa dla poszukiwaczy niebanalnych smaków. W ich gamie  znajdziesz wyśmienite warzywa i owoce liofilizowane, które smakują doskonale jako zdrowe snacki lub jako dodatki do potraw, sosów, ciast, lub deserów. Dzięki kolekcji przekąsek wzbogacisz swoją codzienną dietę o smak i zapach warzyw i owoców, jakby dopiero zebranych z ogrodu, czy tropikalnego lasu. Daj się zaskoczyć chrupkości i słodyczy liofilizowanej kukurydzy, smakowi skąpanych słońcem pomidorów, czy orzeźwienia owocowych chipsów z truskawki, maliny, bananów lub ananasa. Wybór jest naprawdę duży, spróbuj sam!

Lio proszki z owoców i warzyw liofilizowanych - saszetki

Liofilizowane koktajle

Nasze koktajle to suplementy diety w postaci liofilizowanych proszków, nie zawierające konserwantów, wzmacniaczy smaku i innych substancji wzbogacających, dające z natury to co w niej najcenniejsze. W specjalnie opracowanych seriach, bazujących na prozdrowotnych właściwościach polskich skarbów, dostarczysz organizmowi, naturalnych witamin i cennych związków aktywnych. Dzięki tak skomponowanym koktajlom, dbasz o swoją kondycję, pamięć i odporność.

Zestaw prezentowy liofilizowanych przekąsek - mały

Pomieszaki z liofilizatów

Liofilizowane pomieszaki, to wyjątkowe zestawy, różnych smaków, które możesz chrupać bez wyrzutów sumienia. To Twoje ulubione owoce, pozbawione jedynie wody, które zachowały dla Ciebie swój  smak, kolor, składniki odżywcze oraz witaminy. Możesz wybrać jeden z przygotowanych dla Ciebie wariantów smakowych: klasyczną, tropikalną, warzywno-owocową lub skomponować własną doskonałą, pomieszaną tubkę!

Proces produkcji

Produkty L&L powstają w nowoczesnym, zakładzie produkcyjnym, działającym w oparciu o standardy HACCP.
Stosowana przez nas metoda produkcji to liofilizacja, będąca procesem odwadniania w niskiej temperaturze, który polega na zamrożeniu produktu, obniżeniu ciśnienia, a następnie usunięciu lodu przez sublimację. Sam proces daje produkt wysokiej jakości ze względu na niską temperaturę stosowaną podczas przetwarzania.
Proces liofilizacji w naturalny sposób zachowuje, wartości odżywcze produktu, chroni jego strukturę, kolor, zapach i smak. Tym samym dostarczamy naszym konsumentom produkty najwyższej jakości, zapewniając niezrównane doznania smakowe.

Opakowania

Nasze produkty pozbawiamy wody w niskiej temperaturze w procesie liofilizacji. Dlatego aby zachowały dla Ciebie swoje właściwości, takie jak niezapomniana chrupkość, smak i kolor muszą być chronione przez hermetyczne opakowania z tworzyw sztucznych. W trosce o środowisko naturalne i przyszłość naszej planety, zachęcamy Cię, abyś po zakończonej smacznej konsumpcji nie zapomniał o segregacji opakowań i umieszczał je w żółtym pojemniku.

Gdzie jesteśmy


google map embed iframe