30 dni do świąt!

30 dni do świąt!

Do Świąt Bożego Narodzenia zostało tylko 30 dni! Kto nie może doczekać się świąt tak jak my? Jest to ostatni dzwonek, aby zabrać się za świąteczne przygotowania, dzięki którym czas przed Wigilią spędzimy w pokoju i radości, a także na prawdziwej celebracji, zamiast odczuwania zmęczenia i działania w pośpiechu. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest mieć wszystko gotowe wcześniej i przy świątecznym stole cieszyć się możliwością spędzenia cennego czasu wraz z najbliższą rodziną. O czym warto pamiętać, przygotowując się do świąt?

Podczas przygotowań do Świąt Bożego Narodzenia łatwo jest wpaść w pośpiech, który sprawi, że cały nastrój i klimat świątecznych przygotowań zniknie w ułamku sekundy. Warto pamiętać, że przygotowania do świąt powinny polegać przede wszystkim na znalezieniu czasu do celebrowania podczas wykonywania małych czynności — im spokojniejszy będzie to czas, tym wpadniesz w lepszy nastrój. Poniżej przedstawiamy Ci kilka pomysłów, o których nie możesz zapomnieć podczas przygotowań do tych wyjątkowych świąt!

• Pieczenie aromatycznych pierniczków jest idealnym sposobem na spędzenie cennego czasu z rodziną, szczególnie z dziećmi, które będą mogły je udekorować. Zaletą pierniczków jest to, że można je przechowywać przez kilka miesięcy i w naszym domu będzie roznosił się przepiękny zapach, który kojarzy się ze świętami. Nie zapomnij, aby do dekorowania pierniczków używać również liofilizatów, które pozwolą dodać pierniczkom cennych wartości odżywczych i niepowtarzalnego smaku!

• Pamiętaj, aby odpowiednio wcześnie kupić prezenty — tego zadania lepiej nie zostawiać na ostatnią chwilę! Nie wiesz, co kupić swojej drugiej połówce? A może najbliższej koleżance? Koniecznie sprawdź naszą ofertę zdrowych zestawów liofilizowanych, które idealnie nadają się na świąteczny prezent.

• Nie zapomnij o ozdobach choinkowych! Oczywiście możesz kupić gotowe ozdoby w sklepie, lecz zdecydowanie większą frajdę Tobie i Twojej rodzinie sprawi stworzenie własnych dekoracji, np. możesz ususzyć owoce i powiesić je na choince.

• Koniecznie zorganizuj wieczór filmowy, którego repertuar będzie składał się tylko i wyłącznie ze świątecznych filmów! Takie przygotowanie do świąt z pewnością wprowadzi Cię we właściwy nastrój! Oczywiście nie możesz zapomnieć o przepysznych i zdrowych przekąskach od Love Long Life w postaci owoców i warzyw liofilizowanych, których smak na długo zapadnie Ci w pamięć.

• Zachęcamy również do wypróbowania naszych świątecznych przepisów dostępnych na blogu, z których będziesz mogła stworzyć przepyszne i smaczne ciasta, np. ciasto z dyni! Każdy, kto go spróbuje, bez wątpienia będzie prosił o dokładkę.

• Na samym końcu, pamiętaj, aby znaleźć czas dla siebie i w pełni się odprężyć — może małe SPA i gorąca czekolada z owocami liofilizowanymi pozwolą Ci się maksymalnie zrelaksować? Właśnie dzięki takiej małej przyjemności będziesz gotowa do dalszego działania i lepiej będziesz cieszyć się codziennością.

Niech magia świąt trwa!